. .

The page is printed

Ekonomika

DB Schenker investē nākotnei

DB grupa saviem klientiem piedāvā augstākās klases mobilitāti un loģistikas risinājumus.

Patstāvīga izaugsme, konsekventa uzmanības koncentrēšana uz klientiem un augsts kvalitātes līmenis ir svarīgākie stratēģiskie virzieni, kas ļauj saglabāt līdera pozīciju savā jomā.

Uzņēmums ir pārliecināts, ka panākumi izpaužas  ne  tikai ekonomiskajos  radītājos. Tāpēc DB Schenker mērķis ir panākt līdzsvaru starp ekonomiskajiem, sociālajiem un vides aspektiem.

Deutsche Bahn mērķis ir kļūt līdz 2020. gadam par nozares līderi, un DB Schenker, kas ir atbildīgs par transporta un loģistikas pakalpojumiem, spēlēs galveno lomu šajā procesā.

Rentabilitāte un izaugsme, kā arī  orientācija uz klientu un kvalitāti, ir divas stratēģiski svarīgākās jomas, kas palīdzēs grupai sasniegt izvirzīto mērķi.

Izaugsme un rentabilitāte

Uzņēmuma izaugsme un rentabilitāte ir pamats panākumiem ilgtermiņā. Pateicoties stabiliem finansiālajiem un ekonomiskajiem radītājiem, DB Schenker ir spējis investēt līdzekļus jaunās darba vietās, savu darbinieku izaugsmē un uzņēmējdarbībā, kas, savukārt, ļauj uzņēmumam turpināt augt, jo  arī šāda veida investīcijas ir svarīgas, lai noturētu un paplašinātu savas vadošās  pozīcijas tirgū.

DB Schenker jau šobrīd ieņem vadošās pozīcijas visos tirgus segmentos – Eiropas dzelzceļa un sauszemes pārvadājumos, gaisa un jūras pārvadājumos, kā arī loģistikas pakalpojumos. Tomēr, pirms paļauities  uz sasniegto stāvokli būtu  nepieciešams uzlabot rentabilitāti, modernizējot informācijas tehnoloģiju sfēru un paplašinot jaunu produktu sortimentu ar paaugstinātas ienesīguma likmes produktiem. DB Schenker arvien vairāk novirza savu uzmanību no izaugsmes veicināšanas aktivitātēm uz jaunattīstības valstīm ar mērķi iegūt papildus priekšrocības strauji augošajos tirgos.

Orientācija uz klientiem un kvalitāti

DB Schenker attīsta un paplašina savus pamatdarbības virzienus, veltot uzmanību nemitīgai procesu un produktu kvalitātes uzlabošanai. Tajā pašā laikā uzņēmums cenšas paplašināt savu integrēto produktu un pakalpojumu klāstu, kā arī nostiprināt starptautisko transporta tīklu. Inovatīvi uzņēmējdarbības risinājumi un darbs ar lielākajiem klientiem, kas vērsts uz šiem risinājumiem, ir  tie ilgtermiņa līdzekļi, kuri palīdzēs apmierināt klientu vēlmes. DB Schenker spējа apvienot dažādus transportēšanas veidus un to priekšrocības attiecībā uz ātrumu, kapacitāti un ekoloģiskiem aspektiem paaugstina uzņēmuma konkurences spēju.

Pēdējā atjaunināšana: 24.10.2015

Uz lappuses sākumu