. .

The page is printed

Korporatīva sociālā atbildība

Praktikantu brīvprātīgais darbs parkā

DB Schenker apzinās savu ekonomisko, ekoloģisko un sociālo atbildību un aktīvi iesaistās vairākos pasaules mēroga projektos. Kā viens no vadošajiem loģistikas pakalpojumu sniedzējiem, mēs uzskatām, ka mūsu pienākums būt atbildīgiem par savu darbību.

Kvalifikācijas nedēļas ietvaros, kas parasti notiek oktobra sākumā, starptautiskās programmas „Talents@DB Schenker Logistics” praktikanti apmeklēja vairāku paaudžu sociālo centru Esenē (Frohnhausen rajonā), Vācijā, lai atbalstītu sociālo projektu.  Šajā pasākumā  ietilpa    bērnudārza remonts  un brīvprātīgais  darbs  parkā. Sociālā centra „St. Anna” apmeklēšana ir  atbalstāma iniciatīva, kas  satuvina apkaimes iedzīvotājus, kā arī atvieglo komunikāciju starp  paaudzēm.

Kvalifikācijas nedēļa ir būtiska praktikantu programmas daļa. Ik pēc sešiem mēnešiem visi programmas dalībnieki piedalās kvalifikācijas nedēļā, kas ir vērsta uz sociālo un daudzfunkcionālu biznesa prasmju attīstību. Tāpēc Global HR Development (globālais personāla nodaļas departaments), kas ir programmas koordinators, organizē regulāras apmācības, kurās ietilpst  daudzveidīgas  tēmas, kā, piemēram, kultūras izpratne un loģistikas zināšanas. Programmā   paredzētas arī dažādas komandu saliedēšanas aktivitātes un ekskursijas. Esenes sociālas dienas mērķis ir palielināt praktikantu izpratni par sociālo aktivitāti, komandas saliedēšanas procesiem, komandas darbu un atbalstu Esenes reģionam, kurā atrodas galvenais DB Schenker Logistics birojs.

Pēdējā atjaunināšana: 03.11.2015

Uz lappuses sākumu