. .

The page is printed

DB Group

Deutsche Bahn nozīme

Mūsu kompānija DB Schenker ir pasaulē vadošās mobilitātes un loģistikas korporācijas Deutsche Bahn AG sastāvdaļa. Aptuveni 194 000 cilvēki ir nodarbināti Vācijā un 102 000 strādā ārpus tās.

Mēs esam pārstāvēti vairāk nekā 130 valstīs un nodrošinām saviem klientiem inovatīvus un individuālus risinājumus!

Kompānija DB Schenker ir viens no trim apakšuzņēmumiem, par kura sasniegumiem liecina sekojoši fakti:

  • DB dzelzceļa tīkls veido sliežu ceļus vairāk nekā  34 000 km garumā un tas ir viens no lielākajiem dzelzceļa transportēšanas tīkliem pasaulē;
  • DB ir ievērojams ar visaptverošiem mobilitātes pakalpojumiem pasažieru pārvadājumos un pārvieto vairāk nekā 5 miljonus pasažierus dienā;
  • DB Schenker atbalsta pasaules integrēto loģistiku.

„Mēs apvienojam cilvēkus un tirgus visā pasaulē. Tas prasa no mūsu darbiniekiem stingru darba standartu ievērošanu,  tajā pašā laikā sniedzot aizraujošas karjeras iespējas.”

DB un personāls

Mūsu panākumi nav vienkārši veiksmes gadījums: mūsu darbinieki pārvalda un kontrolē nākotnes transportēšanas tīklus - dzelzceļa, jūras, gaisa un sauszemes. Darbinieki īsteno mūsu kopīgo misiju nākotnes veidošanā ar lielisku sniegumu un augstiem standartiem  klientu apkalpošanā.

„Deutsche Bahn AG” atbalsta kolektīva saliedētības aktivitātes un ir pārliecināts, ka uzņēmums spēj veiksmīgi strādāt tikai tad, kad darbinieki no dažādām struktūrvienībām strādā kopā kā viena komanda – plecu pie pleca. Mēs optimizējam mūsu kopīgo darbu visā pasaulē. Un tieši tāpēc mēs augam visi kopā, neskatoties uz mūsu atšķirīgiem  uzdevumiem un pienākumiem. Mēs mācāmies viens no otra un apvienojam savus centienus, lai varētu lepni pateikt: "Mēs esam DB komanda”. Mūsu kopīgās vērtības ir tās, kas satur mūs kopā. Viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir klientu apkalpošana, kā arī vēlēšanās parādīt, ka mēs esam - ekonomiski, progresīvi, sociāli atbildīgi un  sadarboties griboši.

Ko DB dara savu darbinieku labā

Mūsu prioritātes ir drošība un darba garantijas. . Ja kādam no mūsu darbiniekiem amata pozīcija uzņēmumā vairs nebūs aktuāla vai arī viņš nevarēs turpināt darbu veselības stāvokļa dēļ, mēs meklēsim jaunas iespējas, ko viņam piedāvāt uzņēmuma ietvaros. Ģimene arī ir viena no mūsu prioritātēm,  un tas tiek atspoguļots mūsu korporatīvajā kultūrā, kas veicina ģimenes un karjeras vienotību, kā galveno personāla politiku. Mēs piedāvājam vairākus variantus, lai stiprinātu šo vienotību – sākot ar elastīgu darba laiku un beidzot ar darbu mājās.

DB komanda palīdzēs Jums sameklēt bērnudārzu Jūsu bērnam, jo mēs zinām, ka no Jūsu garastāvokļa ir atkarīga klientu apkalpošanas kvalitāte. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par karjeras iespējām  pie viena no Vācijas lielākajiem darba devējiem.

Pēdējā atjaunināšana: 03.11.2015

Uz lappuses sākumu