. .

The page is printed

Studenti DB Group uzņēmumos

Praktiskās pieredzes iegūšana DB grupā.

Diplomdarbs, prakses programma un studiju kurss pēc izvēles: apmācības laikā studentiem ir vairākas iespējas pievienoties DB grupai un saņemt intensīvas karjeras izaugsmes iespējas.

Mūsu prakses programma sniegs Jums vairākas iespējas demonstrēt savu darba pieredzi,  gan risinot sarežģītus uzdevumus, gan  realizējot patstāvīgas idejas. Ja Jūs būsiet veiksmīgs students, mēs izskatīsim iespēju kooperēties ar Jums  Jūsu diplomdarba rakstīšanā. Vislabākais variants  iespējams tad, kad Jūs rakstāt savu diplomdarbu prakses laikā par tēmu, kura vislabāk atbilst Jūsu pieredzei un zināšanām. Gadījumā, ja Jūs vēlaties rakstīt diplomdarbu par pašizvēlēto tēmu, nevis par uzdoto, tad DB Schenker ir īstā vieta Jums! Mēs būsim priecīgi uzzināt Jūsu viedokli un domas par izvēlēto diplomdarba tēmu.

Iegūstiet darba pieredzi DB jurisprudences pasaulē! Prakses laikā Jūs sapratīsiet daudzveidīgas globālās korporācijas jurisprudences ikdienas darba principus. Mūsu jurisprudences nodaļa piedāvā prakses vietas juridiskās  fakultātes studentiem. Jums ir iespēja iziet praksi tādās jurisprudences jomās , kā civiltiesības, komerctiesības un publisko iepirkumu likumdošanas  nodaļā. Jums tiks uzdoti dažādi uzdevumi, sākot no pārrunu organizēšanas  un līgumu sagatavošanas un beidzot ar tiesu lietas uzraudzību. Mūsu praktikanti aktīvi piedalās jurisprudences nodaļas ikdienas darbā. Jums būs iespēja piedalīties pārrunās un konsultēt klientus  pieredzējušo kolēģu uzraudzībā. Papildus informāciju par brīvajām vakancēm pie vienā no vadošajiem darba devējiem Vācijā Jūs varat atrast „Karjera Deutsche Bahn” sadaļā.

Pēdējā atjaunināšana: 03.11.2015

Uz lappuses sākumu