. .

The page is printed

Starptautiskā prakse

Starptautiskā prakse „INTERNational@DB Schenker Logistics”

Sāc strādāt citā valstī!

Vai jūs vēlaties paplašināt savas teorētiskās zināšanas ar starptautiskās prakses palīdzību? Vai Jūs vēlaties strādāt starptautiskajā uzņēmumā? Ja jā, tad Schenker AG – tā ir īsta vieta Jums! Starptautiskā prakse palīdzēs Jums paplašināt savu redzesloku un uzlabot savas prasmes starpkultūru komunikācijā. Šī prakse kļūs par labu sagatavošanos, pirms Jūs sāksiet patstāvīgi strādāt.

Ko Jūs uzzināsiet jaunu?

Mūsu starptautiskā prakses programma „INTERNational@DB Schenker Logistics” piedāvā speciālu programmu studentiem, kas palīdzēs  gūt priekšstatu par darbu starptautiskajā uzņēmumā. Jūs domājat, ka tikai skriesiet pēc kafijas? Tikai ne šeit! Katrs praktikants tiek   iesaistīts  komandā un strādā kopā ar saviem kolēģiem, veicot atbalsta funkcijas, kā arī patstāvīgi vadot savus projektus. Jūs uzzināsiet visu par loģistikas nozares uzņēmuma ikdienas darbu un tā izaicinājumiem.

Jūsu darbs DB Schenker tiks apmaksāts. Precīza algas summa tiks aprēķināta saskaņā ar standarta algas likmēm attiecīgajā valstī.

Prakse sniegs Jums iespēju iegūt pirmo darba pieredzi sešu mēnešu laikā. Mēs regulāri piedāvājam prakses vakances:

 • Austrālijā (regulāras pozīcijas)
 • ASV (prakses sākums martā un septembrī)
 • Indonēzijā

Jaunas prakses vakances tiek publicētas sadaļā „Career Market” aptuveni trīs mēnešus pirms prakses sākuma.

Kas ir jāizdara?

Savai prakses programmai „INTERNational@DB Schenker Logistics” mēs meklējām motivētus un uzticamus  studentus. Jūsu kvalifikācija, pieredze un personība ir galvenie faktori,  kuriem mēs pievēršam uzmanību. Prakses iziešanai  ir vairāki būtiski nosacījumi :

 • Jūs esat students visā prakses perioda laikā;
 • Jums ir labas atzīmes, kā arī universitātē Jūs apgūstat tādus priekšmetus, kā loģistika, ekonomika vai citus līdzīgus priekšmetus;
 • Jums ir iespēja pārbraukt dzīvot uz sešiem mēnešiem uz citu valsti . 
 • Jums ir sākotnēja darba pieredze;
 • Jums ir labas angļu valodas zināšanas un vācu valodas pamatzināšanas. Citu valodu zināšanas ir nepieciešamas atkarīgi no tās valsts, kur Jūs iziesiet praksi;
 • Jums ir pietiekami augsts  starpkultūru kompetences  līmenis;
 • Jūs esat iniciatīvs cilvēks;
 • Jums ir labas komunikāciju  spējas;
 • Jūs esat pieredzējis MS Office lietotājs.

Prakses pieteikuma iesniegšanas process

Pēc Jūsu pieteikuma apstiprināšanas mēs uzaicināsim Jūs piedalīties darba pārrunās pa telefonu. To novadīs personāla vadības speciālists no Esenes vai viņa kolēģis no tās valsts, kuras praksei  Jūs esat iesniedzis  savu pieteikumu.

Pārrunu laikā Jums būs iespēja uzdod visus interesējošos jautājumus. Ja Jūs būsiet veiksmīgi nokārtojis  pārrunas pa telefonu,  mēs oficiāli piedāvāsim Jums iespēju iziet praksi mūsu uzņēmumā.

Mēs esam uzskaitījuši  Jums pietiekami daudz iemeslu, lai Jums rastos  interese par šo prakses iespēju. Lai pieteiktos tai, Jums ir nepieciešams nosūtīt mums savu pieteikumu uz šo e-pastu internship@dbschenker.com. Jūsu motivācijas vēstulei un CV ir jābūt angļu valodā. Sertifikāti un atsauksmes var tikt iesniegti oriģinālvalodā.

Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūsu pielikumi attiecas konkrēti uz to  pozīciju , uz kuru Jūs pretendējat.

Mēs būsim priecīgi saņemt Jūsu pieteikumus un centīsimies atbildēt uz katru no tiem. Lūdzu, esiet pacietīgi, jo katrai valstij ir atšķirīgi  termiņi kandidātu pieteikumu izskatīšanai. Kā arī, lūdzu, pievērsiet uzmanību tam, ka mēs publicējam esošās brīvās vakances aptuveni trīs mēnešus pirms prakses sākuma (dažreiz ātrāk).

Pēdējā atjaunināšana: 03.11.2015

Uz lappuses sākumu