. .

The page is printed

Prakse vietējā uzņēmumā

Prakse vietējā DB Schenker pārstāvniecībā

Prakse DB Schenker kompānijā sniegs Jums iespēju apvienot teoriju ar praksi reālajās dzīves situācijās.

Ir pienācis laiks nomainīt lekcijas pret  darbu reālajā biznesā! Praktiskā pieredze ir neatņemama Jūsu turpmākās karjeras sastāvdaļa! Jūs uzzināsiet, kā attīstīt inovatīvus loģistikas risinājumus, kā iekarot jaunus tirgus un kā optimizēt esošos darba procesus. Kā loģistikas tirgus dalībnieks  ar pasaules mēroga vārdu, DB Schenker nodrošinās Jums starptautisku darba vidi, pilnu aizraujošu izaicinājumu!

 

Ko jaunu Jūs uzzināsiet?

Prakses laikā studenti iegūs zināšanas par sarežģītiem projektiem starptautiskajā darba vidē. Jūs domājat, ka tikai skriesiet pakaļ kafijai? Tikai ne šeit! Katrs praktikants tiks iesaistīts  komandā un strādās kopā ar saviem kolēģiem, veicot atbalsta funkcijas, kā arī patstāvīgi vadot savus projektus. Jūs iegūsiet  visu nepieciešamo informāciju par loģistikas nozares uzņēmuma ikdienas darbu un tā izaicinājumiem.

Neatkarīgi no tā, vai prakse ir obligāta vai brīvprātīga, mēs novērtēsim Jūsu centienus un atbalstu, un nodrošināsim Jums labu atlīdzību par paveikto darbu.

Prakses vakances kompānijas galvenajā birojā

Kļūstiet par starptautiskās ekspertu grupas dalībnieku! Ja Jums ir interese par to, kā norit darbs galvenajā kompānijas DB Schenker birojā, tad šī prakse sniegs Jums ideālu iespēju par to uzzināt. Praksi var iziet sekojošās darbības jomās:

 • Autopārvadājumu nodaļa
 • Gaisa un jūras pārvadājumu nodaļa
 • Tirdzniecības un KAM nodaļa
 • Personāla nodaļa
 • IT nodaļa
 • Finanšu nodaļa

Loģistikas pieredze DB Schenker

Aptuveni 15,800 darbinieki strādā vairāk nekā 100 auto, gaisa, jūras un specializēto pārvadājumu nodaļās, kā arī loģistikas nodaļā, lai varētu veikt kravu izsūtīšanu visā pasaulē. Piedalieties interesantajos operatīvajos projektos vienā no mūsu biznesa nozarēm  un iesniedziet savu pieteikumu par raksi uz Schenker Deutschland AG.

Kas ir jāizdara?

Mēs meklējām motivētus un uzticamus  studentus savai programmai.

Prakses iziešanai ir vairāki būtiskie nosacījumi:

 • Jums ir labas atzīmes, kā arī universitātē Jūs apgūstat tādus priekšmetus, kā loģistika, ekonomika, personāla vadība vai kādus  līdzīgus priekšmetus;
 • Jums ir iespēja piedalīties programmā sešu mēnešu garumā;
 • Jums ir sākotnēja darba pieredze;
 • Jums ir labas angļu valodas zināšanas un vācu valodas pamatzināšanas;
 • Jums ir  pietiekami augsts starpkultūru kompetenču līmenis;
 • Jūs esat iniciatīvs cilvēks;
 • Jums ir labas komunikāciju  spējas;
 • Jūs esat pieredzējis MS Office lietotājs.

Vai mēs nosaucām Jums pietiekami daudz iemeslus, lai Jums rastos interese par šo prakses iespēju? Ja atbilde ir pozitīva, tad, lūdzu, nosūtiet mums savu pieteikumu!

Prakses pieteikuma iesniegšanas process

Pēc Jūsu pieteikuma apstiprināšanas mēs uzaicināsim Jūs piedalīties darba pārrunās pa telefonu. Ja  izturēsiet šo posmu, tad Jūs tiksiet uzaicināts uz darba pārrunām, kas notiks galvenajā kompānijas birojā Esenē.

Pārrunu laikā Jums būs iespēja uzdod visus interesējušos jautājumus.

Lai pieteiktos praksei, Jums ir nepieciešams nosūtīt mums savu pieteikumu uz e-pastu: internship@dbschenker.com. Jūsu motivācijas vēstulei un CV ir jābūt angļu valodā. Sertifikāti un atsauksmes var tikt iesniegti oriģinālvalodā.

Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūsu pielikumi attiecas konkrēti uz to  pozīciju , uz kuru Jūs pretendējat.

Mēs būsim priecīgi saņemt Jūsu pieteikumus un centīsimies atbildēt uz katru no tiem. Lūdzu, esiet pacietīgs, jo katru dienu mēs saņemam un apstrādājām daudz pieteikumu!

Pēdējā atjaunināšana: 03.11.2015

Uz lappuses sākumu