. .

The page is printed

Profesionāļi DB Group uzņēmumā

Atklājiet jaunus ceļus kopā ar DB

Kā starptautisks loģistikas un mobilitātes tirgus līderis, Deutsche Bahn piedāvā aizraujošas karjeras iespējas pieredzējušiem profesionāļiem. Darbs Deutsche Bahn sniegs iespēju tiem, kuri vēlas karjeras izaugsmi.

Ja Jums ir darba pieredze un attiecīgas prasmes, tad Jums ir iespēja turpināt savu karjeru dažādās nozarēs. Mēs meklējam mehatronikas tehniķus, atslēdzniekus, inženierus un pat humanitāro zinātņu fakultāšu absolventus. Neatkarīgi no Jūsu akadēmiskā grāda, Jūs varēsiet atrast sev piemērotāko vietu mūsu daudzveidīgajā uzņēmumā, kurš palīdzēs Jums papildināt Jūsu zināšanas.

Jūsu darba pienākumu daudzveidība padarīs Jūsu karjeru aizraujošu. Jūs varat rēķināties ar Deutsche Bahn kā darba devēju, kurš veicina komandas darbu un atbalsta savus darbiniekus profesionālajā un personīgajā attīstībā. Mēs piedāvājam saviem darbiniekiem daudzveidīgas sociālās priekšrocības ,un pēc Jūsu iniciatīvas varam nodrošināt Jums karjeru mūža garumā. Lai saņemtu papildus informāciju par to, kā uzsākt savu karjeru mūsu uzņēmumā, lūdzu, pārejiet uz galveno Deutsche Bahn mājas lapu.

Pēdējā atjaunināšana: 03.11.2015

Uz lappuses sākumu