. .

The page is printed

Uzņēmējdarbības jomas

Karjeras perspektīvas

Mēs piedāvājam unikālus loģistikas risinājumus un lieliskas iespējas visos organizācijas līmeņos!

Mūsu biznesa vienības piedāvā klientiem kompleksus transportēšanas un loģistikas risinājumus no viena resursa.  Paskatieties, kurās biznesa vienībās Jūs varētu palielināt savu potenciālu:

Sauszemes transports

Vienīgais ceļš, kuru mēs neizmantojam, ir ceļš, kas ved uz nekurieni.

Šodien nepietiek zināt tikai galamērķi.
Kompleksa pakalpojumi, kas ir pielāgoti klientu prasībām, ļoti labi papildina mūsu pakalpojumu portfeli. Izmantojot savu transportēšanas tīklu ar vairāk nekā 700 transportēšanas maršrutiem visā Eiropā, DB Schenker ir Nr.1 sauszemes pārvadājumos Eiropā. Kļūstiet par mūsu uzņēmuma sastāvdaļu!

Dzelzceļa transports

Izvirziet savu mērķi un mēs palīdzēsim to realizēt!

DB Schenker Rail apvieno visu dzelzceļa transporta darbību Eiropā. Mums pieder vislielākais transporta parks Eiropā ar vairāk nekā 130 tūkst. kravu vilcieniem (vai te nebija domāti tomēr vagoni?) un gandrīz 4 tūkst. lokomotīvēm.

Pievienojieties  uzvarētājiem! Mūsu serviss ir efektīvs, orientēts uz klientiem un vidi!

Neatkarīgi no tā, kuru amatu izvēlēsieties, Jūs jutīsities labi! Izvēlieties savu karjeras ceļu, un dalieties ar mums savā pieredzē! Nav svarīgi vai, Jums  jau ir pieredze dzelzceļa pārvadājumu jomā, vai tās  nav – mēs vienmēr atbalstīsim Jūsu idejas.

Jūras transports

Mēs sasaistām  5 kontinentus un jūras. Katru izaicinājumu mūsu uzņēmums uztver  ar inovatīviem un ekonomiskiem loģistikas risinājumiem. Kā viens no vadošajiem jūras kravu pārvadātājiem, mēs pārvadājam aptuveni 2800 konteineru dienā visā pasaulē.

Gaisa transports

Pievienojieties mums 24 dažādās laika zonās. Kā viens no pasaules līderiem gaisa pārvadājumos, mēs garantējam, ka Jūsu krava tiks piegādāta tieši galamērķī, pat ja būs nepieciešams šķērsot visas iespējamās robežas.  Izmantojot mūsu tiešos  gaisa pārvadājumus, mūsu klienti spēj kļūt par tirgus līderiem!

Noliktavu loģistika

Pasaules tirgus mūsu  noliktavā!

DB Schenker ir efektīvs loģistikas pakalpojumu sniedzējs dažādiem gadījumiem – gan sarežģītiem loģistikas risinājumiem visas piegādes ķēdes garumā, gan piegādes ķēdes atsevišķos posmos. Noliktavu loģistika nozīmē daudz vairāk nekā vienkārši kravu uzglabāšana. Mūsu pakalpojumi kļūst  optimāli tikai tad, kad mēs īstenojam inovatīvas idejas, kas sniedz  mūsu klientiem konkurētspējīgas priekšrocības.

Pielieto savas zināšanas un piedāvā labākos risinājumus prasīgiem klientiem!

Speciālie pakalpojumi

DB Schenker ir Jūsu  loģistikas partneris, kurš nodrošinās sarežģītu kravu uzkraušanu, lielu pasākumu organizēšanu, kā arī sniedz palīdzību naftas pārstrādes nozarē.

Ja Jūs domājat par savas karjeras maiņu, tad tieši šeit Jums  ir visas iespējas un perspektīvas profesionālai izaugsmei. Ja Jūs  vēlaties saņemt vairāk informācijas par mūsu darbības jomām, lūdzu, pārejiet uz sadaļu „produkti un pakalpojumi”.

Pēdējā atjaunināšana: 03.11.2015

Uz lappuses sākumu