. .

The page is printed

Darbs starptautiskā uzņēmumā

Ieraudzīt pasauli ar DB Schenker? Protams, tas ir iespējams!

Loģistikas nozare – vislabākā darbavieta ceļotājiem! Jūs meklējat starptautiskos izaicinājumus? Mēs varam piedāvāt dažādas iespējas, lai Jūs justos kā globālas vides sastāvdaļa.

Ņemot vērā strauji augošo  pasaules globalizāciju, starptautiskajai un pārrobežu sadarbībai tiek piešķirta arvien lielāka nozīme darba tirgū. Kā globālas ekonomikas dalībnieks, mēs pievēršam lielu uzmanību starptautiskajai pieredzei  svarīgākajos pasaules reģionos.

Visa pasaule patlaban ir loģistikas nozares rokās. Uzņēmējdarbība strauji attīstās, un pieaug pieprasījums pēc loģistikas pakalpojumiem gan vietējā, gan  starptautiskajā tirgū. .

Tas attiecas ne tikai uz kravu automašīnu šoferiem, vilcienu vadītājiem, loģistikas speciālistiem un dispečeriem, bet arī uz starptautiskiem multifunkcionālajem speciālistiem.

Jūs vēlaties kļūt par starptautiskās sistēmas sastāvdaļu un esat noskaņots i strādāt multikultūru vidē? Ja jā, tad kurš darba devējs būs vēl piemērotāks, ja ne DB Schenker?

Paskatieties uz mūsu brīvajām vakancēm un padomājiet, kura no tām Jums šobrīd ir visvairāk piemērota. Varbūt Jums kaut kas patiks…

Jūs ieraudzījāt piemērotu vakanci ārzemēs un uzdevāt sev jautājumu: „Vai esmu gatavs veikt šo soli?”

Mēs sagatavojam Jums jautājumus, kuri Jums palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu :

Kādi faktori mani rosina pieņemt šo lēmumu?

Mēs saprotam, ka ne vienmēr ir viegli dzīvot un strādāt ārzemēs. DB Schenker nepametīs Jūs sarežģītajā situācijā un sniegs Jums savu atbalstu.

Tas ir atkarīgs tikai no Jums! Esiet gatavi apgūt jaunu pieredzi kopā ar DB Schenker!

Pēdējā atjaunināšana: 03.11.2015

Uz lappuses sākumu