. .

The page is printed

Nepieciešamie dokumenti

Atslēga Jūsu karjerai DB Schenker

Ar savu motivācijas vēstuli Jūs varat pastāstīt mums par savām prasmēm un personīgām īpašībām, un tādejādi kļūt vienu soli tuvāk, lai saņemtu savu sapņu darbu. Izmantojiet mūsu padomus, lai pilnveidotu savu CV!

Pierādiet mums, ka Jūs esat tieši tas cilvēks, kuru mēs meklējām. Pieteikumā Jums ir nepieciešams uzskaitīt  pēc iespējas vairāk informācijas par sevi, savu kvalifikāciju, interesēm un individualitāti. 

Pirmais jautājums, kuru visbiežāk uzdod pretendenti, ir par dažādām pieteikuma formām. DB Schenker pieņem 3 pieteikumu iesniegšanas iespējas 

  • On-line portālā vai pa e-pastu. Ja Jūs nolēmāt nosūtīt savu pieteikumu pa e-pastu, tad obligāti ir jāuzraksta īss ievada teksts. Savukārt, pielikumā Jūs varat pievienot visus nepieciešamos dokumentus. Pielikumam ir jābūt Word vai PDF formātā un faila garums nedrīkst pārsniegt 5 MB.
  • Jums ir iespēja nosūtīt savu CV arī pa pastu.
  • Ja vēlamā vakance  jau ir aizņemta, lūdzu, nosūtiet mums savu pieteikumu un mēs to obligāti izskatīsim! Mēs patstāvīgi meklējām motivētus un talantīgus darbiniekus!

Lai palīdzētu Jums pilnveidot savu pieteikumu, mēs izveidojām visbiežāk uzdoto jautājumu sarakstu: 

  • Vai mans pieteikums ir pareizi aizpildīts?

Pieteikumam jāiekļauj: pieteikuma vēstuli, CV un visus sertifikātus, kuri attiecas uz  Jūsu vēlamo amatu.

  • Vai mana pieteikuma vēstule ir konkurētspējīga?

Jūsu pieteikuma vēstulei nav jābūt garākai par vienu lapaspusi. Tai ir jāsniedz priekšstats par Jums, Jūsu karjeru un motivāciju. Šī ir Jūsu iespēja pārliecināt mūs, ka tieši Jūs esat tas cilvēks, kuru mēs meklējam!

Jūs vēlaties pamatot savu motivāciju, bet tiks pārsniegts vēlamais pieteikuma vēstules apjoms? Šajā gadījumā Jūs varat izmantot „3. lapaspuses” metodi. Tā ir motivācijas vēstule, kurā Jūs aprakstāt savu motivāciju strādāt mūsu  uzņēmuma konkrētajā amatā. Jūs varat pievienot savu motivācijas vēstuli  CV.

  • Vai Jūs pārbaudījāt sava pieteikuma pareizrakstību?

Lūdzu, pievērsiet uzmanību dokumenta struktūrai un gramatikai, un pārliecinieties, ka tekstam ir stingra un saprotama struktūra. Vai Jūs izvēlējāties piemērotu šriftu un tā izmēru?

  • Vai Jūs liekat uzsvaru uz pareizo informāciju?

Lūdzu, pārliecinieties, par ko Jūs rakstāt savā CV un pārbaudiet, ka dokumentu kopijas, kas ir pievienotas  pieteikuma vēstulei, attiecas uz  Jums  vēlamo  darbu.

Ja Jūs varat pozitīvi atbildēt uz visiem šiem jautājumiem, tad Jūsu pieteikums ir gatavs! Mēs ar nepacietību gaidīsim  tikšanos ar Jums!

Pēdējā atjaunināšana: 03.11.2015

Uz lappuses sākumu