. .

The page is printed

Mazumtirdzniecības nozare

DB Schenker strādā pasaules mazumtirdzniecības nozarei

Pasaule mazumtirdzniecības nozares jomā strauji mainās. Tai ir raksturīgs ātrs produkcijas ražošanas periods un straujas sezonalitātes iezīmes, izvirzot augstas prasības loģistikas pakalpojumiem.

Ātrums, elastīgums un efektivitāte ir galvenās ekspertu prasības mazumtirdzniecības loģistikas pakalpojumu sniedzējiem. Pateicoties plašam transporta tīklam, DB Schenker piegādās kravu no jebkuras pasaules valsts tieši Jūsu klientam. Sadarbība ar Jums kompānija izstrādā  tādu elastīgu piegāžu vadības sistēmu, kas atbilstu visām tirgus prasībām.

Klienti vienmēr var izmantot uzņēmuma starptautisko transporta tīklu jūras, avio, auto un dzelzceļa pārvadājumiem,  nodrošinot drošu un savlaicīgu kravu piegādi,  kas domāta mazumtirdzniecībai vai galapatērētājiem. DB Schenker garantē caurskatāmu sistēmu noliktavu krājumu pārbaudei, kā arī nodrošina ikvienam uzņēmuma klientam vēlamus  kravu piegādes maršrutus. Turklāt kompānija nodrošina produkcijas marķēšanu un kvalitātes pārbaudi, kā arī piedāvā sadarbību e-komercijas izplatīšanas tīkla izveidošanā.

Izveidojot starptautisko tīklu, DB Schenker dod iespēju veiksmīgi ieviest tirgū jaunu produktu, kas pasaulē līdz šim nav pazīstams.

Pēdējā atjaunināšana: 29.10.2015

Uz lappuses sākumu