. .

The page is printed

Metāls un ogles

Jūsu speciālists ogļu, tērauda un elektroenerģijas nozarēs

Tērauda un enerģijas ražotājiem ir nepieciešams paļauties uz drošu plānošanu un pastāvīgām produkcijas piegādēm. Pateicoties savai pieredzei šajā nozarē, DB Schenker izstrādā elastīgus un uzticamus loģistikas risinājumus neatkarīgi no kravas izmēra.

Piegādes ķēdes ogļu un tērauda rūpniecībā iet caur atšķirīgiem  reģioniem un kontinentiem. Tērauda izstrādājumi un izejvielas tiek importētas no valstīm ar strauji augošu ekonomiku, kā, piemēram, NVS valstīm, Ķīnas, Indijas un Brazīlijas. Tirgus pastāvīgi mainās un tam nepieciešama  jaunu loģistikas koncepciju izstrādāšanu. DB Schenker seko līdzi  šīm izmaiņām, pielāgodamies  tirgus prasībām, un aizvien izstrādā inovatīvus un izdevīgus transporta risinājumus.

Pateicoties ilggadīgai pieredzei un vagonu parkam ar 42 000 ritošā sastāva vienībām, uzņēmums organizē izejvielu un gatavās produkcijas piegādes ķēdes. Intermodālie termināli un dzelzceļa loģistikas centri, kas atrodas visā Eiropā, spēj veidot vislabākos dzelzceļa, auto un jūras maršrutu savienojumus pat produkcijas pieprasījuma svārstību laikā. Tas ļauj saīsināt piegādes laiku, nodrošinot  piegāžu regularitāti un izmaksu efektivitāti, kā arī uzlabot klientu apmierinātības līmeni.

DB Schenker pievērš lielu nozīmi uzticamai plānošanai un savlaicīgām produkcijas piegādēm. Kā viens no vadošajiem izejvielu piegādātājiem tērauda ražotnēm, DB Schenker garantē drošu rūdas, ogļu, kaļķu un metāllūžņu piegādi. Pateicoties daudzveidīgam automobiļu parkam, uzņēmums var pārvadāt  dažādus kravu veidus, kā, piemēram, tērauda ruļļus, caurules, nestandarta  gabarīta metāla loksnes u.t.t.

DB Schenker pārdošanas pārstāvji izstrādās specializētus loģistikas un transporta risinājumus, tai skaitā izmantojot arī tādu dzelzceļa transportu, kas atbilsts visām klientu prasībām. Uzņēmuma pakalpojumos ietilpst tukšo vagonu un automobiļu piekabju nodrošināšana klientam, metāllūžņu piegāžu vadība, kā arī specializēta ritošā sastāva nodrošināšana. DB Schenker piedāvā arī loģistikas risinājumus autobūves nozarei.

Šodien ļoti aktuāls ir jautājums par CO2 emisijas daudzuma samazināšanu, it īpaši tādēļ, ka Eiropas Savienībā tika ieviesta programma, kas kontrolē emisijas daudzumu. Tāpēc DB Schenker piedāvā plašu zaļo loģistikas pakalpojumu klāstu,  un  tieši dzelzceļa pārvadājumu pakalpojumi ir paši draudzīgāki apkārtējai videi!

Pēdējā atjaunināšana: 29.10.2015

Uz lappuses sākumu