. .

The page is printed

Rūpniecības nozare

Labākie loģistikas risinājumi nozarei

Uzņēmumu panākumi starptautiskajā tirgū spēcīgas konkurences apstākļos ir atkarīgi no uzticamas un drošas loģistikas. Kā globāls loģistikas partneris ar vairāk nekā 140 gadu pieredzi, DB Schenker sniegs Jums konkurētspējīgas priekšrocības.

Uzņēmums piedāvā loģistikas pakalpojumus plašam apakšnozaru spektram: transporta un loģistikas risinājumi izejvielu un rūpniecības produkcijai, kā, piemēram, kokrūpniecības, celulozes un papīra rūpniecībai, kā arī lauksaimniecības nozarēm. Turklāt DB Schenker ir uzticams sadarbības partneris arī mašīnbūves rūpniecībai, sniedzot loģistikas pakalpojumus autobūves nozares uzņēmumiem, detaļu un rezerves daļu ražotājiem, dzinēju, turbīnu, būvniecības un kalnrūpniecības iekārtu, lauksaimniecības un lopkopības iekārtu, darbgaldu, kā arī citiem ražotājiem.

DB Schenker darbinieki, kas strādā vertikālajos tirgos, nozares sektoros un konsultāciju centros, sadarbībā ar klientu, izstrādā drošus un efektīvus loģistikas risinājumus. Balstoties uz uzkrāto pieredzi un zināšanām, uzņēmums izstrādā  stabilus un drošus loģistikas procesus, kā arī palīdz saviem klientiem sasniegt izvirzītos mērķus.

Izmantojot starptautiskos autotransporta, gaisa, jūras un dzelzceļa transporta ceļus, kā arī noliktavas ekspertu palīdzību, uzņēmums izstrādā piegādes ķēdi tā, lai sasniegtu optimālo efektu. DB Schenker piedāvā intermodālus un specializētus transporta risinājumus dzelzceļa kravām, kas tiek sūtītas gan vienā vagonā, gan maršrutu vilcienā. Lai apmierinātu specifisku nozaru klientu prasības, uzņēmums izmanto specializētu aprīkojumu, turklāt  ar jaunāko  IT tehnoloģiju  palīdzību klienti iegūst kontroli un iespēju izsekot sūtījumus.

DB Schenker piedāvā saviem klientiem izmantot videi draudzīgus transporta risinājumus.

Pēdējā atjaunināšana: 29.10.2015

Uz lappuses sākumu