. .

The page is printed

Medicīnas preces

Drošas medicīnas preču piegādes var glābt dzīvības

DB Schenker pret šīs nozares kravām izturas ar īpašu atbildību un tāpēc ir izstrādājis specializētus loģistikas risinājumus, kas nodrošina uzticamu, drošu un savlaicīgu kravu piegādi.

Uzņēmumi medicīnas nozarē pastāvīgi saskaras ar vides izmaiņas problēmām, bet pateicoties inovatīviem un integrētiem loģistikas risinājumiem, DB Schenker spēj elastīgi reaģēt uz visām farmācijas, biotehnoloģiju uzņēmumu un medicīnas iekārtu ražotāju prasībām.

Bojātie produkti vai medikamenti, kas glabājas bez attiecīga temperatūras režīma ievērošanas,  var novest pie situācijām, kas apdraud cilvēku dzīvības, tāpēc šajā nozarē kravu piegādes drošībai ir izšķiroša nozīme. Ņemot par pamatu katra klienta individuālās vajadzības, DB Schenker izstrādās tādas piegādes ķēdes, kuras nodrošinās savlaicīgu un drošu sensitīvo (jutīgo)  kravu piegādi.

Uzņēmums nodrošina kravas drošību, specializētu apstrādi, kontroli, kravas izsekošanu, temperatūras režīmu ievērošanu bioloģiskiem preparātiem, kā arī to atbilstību visām tiesību normām. Papildus ir izstrādāta kvalitātes vadības sistēma, kura iekļauti tādi  standarti, , kā GDP vai USP 1079.

Globālais transporta tīkls ar integrētiem gaisa, jūras un sauszemes transportēšanas veidiem, kā arī  atbilstošo noliktavu pakalpojumiem, palīdzēs uzņēmumam nekavējoties reaģēt uz jebkurām izmaiņām tirgus pieprasījumā,  piedāvājot saviem klientiem personalizētus loģistikas risinājumus par pievilcīgām cenām.

Pēdējā atjaunināšana: 29.10.2015

Uz lappuses sākumu