. .

The page is printed

Elektronikas nozare

Elektronikas nozare

Strauji augošā globalizācija pakļauj elektronikas nozari laika un izmaksu spiedienam. Izmantojot DB Schenker loģistikas pakalpojumus, Jūs varēsiet optimizēt savus ražošanas procesus un samazināt izmaksas.

Daudzi uzņēmumi pārvieto savas ražotnes uz Austrumeiropu vai Āziju, bet tajā pašā laikā produkta dzīves cikls elektronikas nozarē aizvien saīsinās . Tomēr,  izmantojot DB Schenker starptautisko transporta tīklu, ir iespējams ātri un ekonomiski efektīvi pārvarēt lielo attālumu starp ražotāju un patērētājiem.  

Uzņēmuma pieeja ir sekojoša – ar daudzfunkcionālu loģistikas platformu palīdzību tiek veikti uzlabojumi piegādes ķēžu plānošanā, kā rezultātā ir iespējams paātrināt materiāla un gatavās produkcijas plūsmas. DB Schenker loģistikas pakalpojumu klāsts visā pasaulē atbilst augstākajiem i kvalitātes standartiem.

Kā tirgus līderis loģistikas pakalpojumu jomā  elektronikas nozarē, DB Schenker sniedz saviem klientiem individuālus un inovatīvus loģistikas risinājumus, kas atbilst visām klientu  prasībām. Uzņēmumam ir svarīga kravu drošība, tāpēc klientiem ir iespēja izsekot savu kravu transportēšanas laikā, kā arī izmantot citus specializētus loģistikas pakalpojumus. Noliktavu programmas Six Sigma un 5s/POP palīdzēs Jums nepārtraukti uzlabot savu darba procesu efektivitāti. 

Savukārt, ar Vendor Managed Inventory solutions (PVMI) programmu DB Schenker ir pārliecināts, ka ņemot par pamatu pieredzi materiālu un krājumu pārvaldībāmūsdienīgie  IT risinājumi spēj nodrošinātpārskatāmību  un klientu globālo atbalstu, Jūsu krājumi tiks papildināti tieši laikā. Tas ļaus ietaupīt krājumu izmaksas līdz Jūsu piegādātāja sastāvdaļas patiešām būs nepieciešamas ražošanā.

Papildus, DB Schenker nodrošina savus klientus ar tādiem loģistikas pakalpojumiem, kā kravu remonts vai marķēšana. Tāpat  klientiem  pastāv  iespēja izmantot videi draudzīgus kravas transportēšanas veidus.

Pēdējā atjaunināšana: 29.10.2015

Uz lappuses sākumu