. .

The page is printed

Plaša patēriņa preces

Inovatīvi un efektīvi risinājumi plaša patēriņa preču tirgū

Plaša patēriņa preču tirgum nepieciešami unikāli loģistikas risinājumi kravu transportēšanai un uzglabāšanai.

Pateicoties bagātajai DB Schenker pieredzei šo pakalpojumu tirgū, klienti iegūst konkurētspējīgu priekšrocību, samazinot savas kopējas izmaksas un palielinot kravu transportēšanas efektivitāti.

Vairāku gadu garumā uzņēmums ir veiksmīgi attīstījis ilgtermiņa attiecības ar  klientiem, kuri ir līderi patēriņu prečujomā. Savā ikdienas darbā DB Schenker strādā pie transportēšanas izdevumu samazināšanas un produktivitātes palielināšanas, lai nodrošinātu savus klientus ar efektīvāko piegādes ķēdi.

Uzņēmums cieši sadarbojas ar saviem klientiem, lai izstrādātu viņiem individuālus loģistikas risinājumus, kuri atbilstu visām izvirzītajām prasībām – transportēšanas izmaksu optimizēšanai, īsam piegādes laikam un attiecību veicināšanai ar sadarbības partneriem.

DB Schenker globālais transporta tīkls, sadarbojoties ar vietējām uzņēmuma pārstāvniecībām dažādās pasaules valstīs, nodrošina klientiem pilnu loģistikas pakalpojumu klāstu neatkarīgi no klientu ģeogrāfiskās atrašanās vietas. DB Schenker apvieno visus transportēšanas veidus – dzelzceļa, auto, gaisa un jūras transportu, kā arī piedāvā pievienotās vērtības un uzglabāšanas pakalpojumus, lai nodrošinātu klientus ar pilnu loģistikas pakalpojumu kompleksu. Plašajā papildus loģistikas pakalpojumu klāstā tilpst  tādi  pakalpojuma veidi  kā muitas pakalpojumi, preču iepakošana, preču piegādes, kā arī pakalpojumi  dažādu izstāžu laikā. Kravu piegāde tiek nodrošināta ar apkārtējai videi draudzīgiem transportēšanas veidiem.

Pēdējā atjaunināšana: 29.10.2015

Uz lappuses sākumu