. .

The page is printed

Ķīmiskās vielas

Virzībā uz ķīmijas, naftas un minerālmēslu industriju

Loģistikas pakalpojumu drošība un efektivitāte ir galvenās ķīmijas, naftas un minerālmēslu nozaru problēmas. Izmantojot savu ilggadējo pieredzi, DB Schenker piedāvā loģistikas risinājumus, kas atbilst šo nozaru un klientu prasībām, visā pasaulē.

Sadarbībā ar klientiem, DB Schenker loģistikas ekspertu komanda izstrādā integrētas, multimodālas, industrijai atbilstošas transportēšanas koncepcijas, kuras nodrošina savlaicīgu kravas piegādi saņēmējam, pat mainīgā pieprasījuma periodā. Uzņēmuma mērķis ir  tāda piegādes ķēdes vadība, kas būtu pielāgota visām klienta prasībām.

Šīs nozares kravas transportēšanas laikā ir nepieciešams ievērot visus nepieciešamos kravas drošības standartus. Bīstamas kravas pārvadāšanas laikā ir svarīgi, lai klientam tiktu nodrošināta kvalitatīva kravu apstrāde, kuru DB Schenker garantē ar kompleksa drošības vadību un kritisko situāciju pārvaldīšanu.

Kompānija  tāpat var nodrošināt videi draudzīgus loģistikas risinājumus un plašu papildus loģistikas pakalpojumu klāstu.

Pēdējā atjaunināšana: 29.10.2015

Uz lappuses sākumu