. .

The page is printed

Būvmateriālu nozare

Inovatīvas loģistikas pamats

DB Schenker ir uzticams loģistikas partneris būvmateriālu ražotājiem. Kā lielākais dzelzceļa pārvadājumu operators Eiropā, DB Schenker nodrošina ātru un drošu celtniecības materiālu un celtniecības konstrukciju elementu piegādi.

Būvmateriālu nozarē katru dienu tiek pārvadāti lieli daudzumi celtniecības izejvielu un gatavās produkcijas. Izvēloties DB Schenker, klienti gūst priekšrocības,  izmantojot tā plašo starptautisko dzelzceļa pārvadājumu tīklu, turklāt ī uzņēmums piedāvā klientiem Railport sistēmu ar augstas ietilpības apkalpošanas centriem, jaunākās iekraušanas un izkraušanas tehnoloģijas, kā arī specializētas dzelzceļa transporta iekārtas. Pateicoties  darba pieredzei un zināšanām, DB Schenker nodrošinās precīzi saplānotu darba procesu organizāciju un savlaicīgu piegādi izejvielām, būvmateriāliem (piemēram, cementam, mālam, grantij, šķembām ), celtniecības konstrukciju elementiem un betona blokiem.

Uzņēmums ir kompetents partneris transporta plānošanas procesā, jebkura veida kravu iekraušanas un izkraušanas vai piegāžu pārkraušanas un papildus noliktavu pakalpojumu sniegšanā. . Papildus celtniecības materiālu pārvadājumiem, DB Schenker piedāvā arī pielāgotus risinājumus atkritumu utilizēšanai un loģistikas infrastruktūras nodrošināšanu tādām izejvielām, kā kaļķakmens, ģipšakmens un virca.

Pēdējā atjaunināšana: 29.10.2015

Uz lappuses sākumu