. .

The page is printed

Dzērienu ražošanas nozare

Labākie loģistikas pakalpojumi kvalitatīviem dzērieniem

Vīns, liķieris, alus un citi dzērieni ir vērtīga, bet plīstoša krava. Pateicoties pieredzei šajā nozarē, DB Schenker var piedāvāt saviem klientiem piemērotus loģistikas risinājumus drošai kravu piegādei līdz galamērķim.

Jau vairākus gadus uzņēmums ir kompetents partneris vīna un citu dzērienu ražotājiem. Specializētas komandas nozarei nozīmīgākajās valstīs izstrādā personalizētus pakalpojumus vīna un citu dzērienu, kā arī šķidro pārtikas produktu transportēšanai, piemēram, alum, sulāms, liķieriem, , eļļai u.t.t. DB Schenker var apstrādāt arī kravas, kurām ir ierobežots piegādes laiks, kā,  piemēram, jaunā vīna Beaujolais Nouveau ražai vai akcijas precēm.

DB Schenker piedāvā saviem klientiem eksporta un importa pakalpojumus no „durvīm līdz durvīm”. Jūsu rīcībā ir visi transporta veidi – kuģis, vilciens, kravas mašīna vai lidmašīna. Lai ierobežotu negatīvo ietekmi uz vidi, DB Schenker var veikt CO2 emisijas daudzuma aprēķinu un optimizēt to visā piegādes ķēdes garumā. Lai pasargātu un saglabātu šķidro produktu kvalitāti piegādes laikā, DB Schenker piedāvā kravas uzglabāšanu noliktavās ar temperatūras kontroli, kā arī  veic šķidrumu piegādes, izmantojot „Flexi-bags” vai ISO konteineru-cisternas. Uzņēmums pārbauda Jūsu preci pieņemšanas laikā un rūpējas par augstākās kvalitātes vīnu un citu alkoholisko dzērienu iepakojuma aizsardzību.

.

DB Schenker serviss nodrošina arī kravu uzglabāšanu gan plauktos, gan ārpus tiem,  kastu un pudeļu atlasīšanu, kravas izsekošanu ceļā, paraugu un mazo pasūtījumu piegādi. Kompānijai ir zināmi dažādi specifiskie importa un eksporta piegādes nosacījumi, muitošanas formalitātes un sertifikātu nodrošināšana, kā arī preces marķēšana. DB Schenker ir pieeja akcizēto preču uzskaites sistēmai piegādēm Eiropas Savienības robežās, kā arī ir iespēja veikt muitas formalitātes un nodokļu atgriešanu klienta vārdā.

Pēdējā atjaunināšana: 29.10.2015

Uz lappuses sākumu