. .

The page is printed

Autorūpniecība

Autorūpniecība

Sarežģītas struktūras autorūpniecībā ir liels izaicinājums loģistikas pakalpojumu sniedzējiem, bet pateicoties savai pieredzei un zināšanām, DB Schenker piedāvā klientiem tādus loģistikas un transportēšanas pakalpojumus, kas atbilst visām viņu prasībām.

Autorūpniecībai ir raksturīgs plašs  produkcijas sortiments un mainīgi ražošanas apjomi. Katrai piegādes ķēdei ir jābūt elastīgai un jāatbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. DB Schenker izstrādā individuālus integrētus transportēšanas un loģistikas risinājumus uzņēmumiem visā pasaulē, ievērojot savus galvenos principus : samazināt izmaksas, optimizēt darba procesus un nodrošināt augstu piegādes ķēdes kvalitāti.

Kā automobiļu ražotājs vai piegādātājs, Jūs varat paļauties uz DB Schenker plašo iepirkumu tīklu, distribūciju un pēcapkalpošanas loģistiku. Izmantojot optimizētus loģistikas risinājumus, DB Schenker nodrošinās ātru un drošu Jūsu produkcijas piegādi ar autotransportu, dzelzceļa transportu, jūras vai gaisa transportu, kā arī nepieciešamos uzglabāšanas pakalpojumus. Uzņēmumam ir pieejams arī specializēts aprīkojums, kas piemērojams tieši Jūsu kravai.

DB Schenker sniegs Jums savu atbalstu jaunu tirgu un ražošanas rūpniecību  atvēršanā kā arī piedāvās Jums videi draudzīgus transportēšanas risinājumus, kas palīdzēs  Jums būt konkurētspējīgiem tirgū.

DB Schenker cieši sadarbojas ar automobiļu ražotājiem un piegādātājiem no visas pasaules. Tie gūst priekšrocības, izmantojot individuālos loģistikas risinājumus, kas tiek nepārtraukti uzlaboti un atbilst visām tehniskajām prasībām.

Dažādi transportēšanas veidi un noliktavu pakalpojumi veido ideālu loģistikas pakalpojumu piedāvājuma klāstu  katrai piegādes ķēdei, turklāt DB Schenker var Jums sniegt nepieciešamās konsultācijas un izstrādāt 3PL/4PL koncepcijas pakalpojumus.

Pēdējā atjaunināšana: 29.10.2015

Uz lappuses sākumu